• کد خبر : 6188 |
  • تاریخ انتشار : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ |
  • چاپ خبر |
  • بخش خبر : خودرو |
مدیر عامل شرکت طیف سایپا خبر داد:

صادرات محصولات طیف سایپا برای اولین بار

image_pdfimage_print

مدیر عامل شرکت طیف سایپا  از صادرات محصولات این شرکت برای اولین بار در سال جاری خبرداد

به گزارش پیکان پرس ، دکتر فریبرزظروفی با اشاره به صادرات انواع محصولات شرکت طیف سایپا و سنان شیمی به خارج از کشور گفت: اقدامات مهمی در این زمینه صورت گرفته و پس از توافقات نهایی قست قابل توجهی از تولیدات طیف سایپا و سنان شیمی در راستای ارزآوری به کشور، به چندین کشور جهان انجام خواهد گرفت.

وی تاکید کرد: بهترین گزینه برای فروش، موضوع صادرات است که در این زمینه در سال ۹۷ تلاشهای مضاعفی خواهیم کرد.

وی اظهار کرد از سه سال پیش در تامین رنگهای خودرویی شرکت ایران خودرو نقش اساسی داشتیم و امسال در تلاش هستیم تا با سایر شرکتهای تولید کننده رنگ و پوششهای خودرویی از جمله کرمان خودرو، ماموت و … نیز در زمینه تامین رنگهای مورد نیاز آن ها همکاری کنیم.

مدیر عامل شرکت طیف سایپا گفت: امسال استراتژی و یکی از اهداف مهم این شرکت، تحقق شعاری است که از سوی مقام معظم رهبری اعلام شده. در راستای حمایت از کالای ایرانی افزایش تولید همراه با افزایش کیفیت است که متاسفانه چندین سال در کشور مغفول بود و قطعا همکاران عزیز بنده آنچه را که در توان دارند در این زمینه در طبق اخلاص خواهند نهاد و اساس همکاری شرکت طیف سایپا با سایر شرکتهای تولید کننده رنگ و پوششهای خودرویی به عنوان رقیب همکار خواهد بود و به امید الهی این همکاری ها در سال جاری افزایش چشمگیر خواهد یافت.

مدیر عامل شرکت طیف ساپیا گفت : با توجه به تاکیدات مدیر عامل محترم گروه سایپا مبنی بر افزایش تولید توام با افزاش کیفیت که پایه و اساس مصرف کالای ایرانی است طبق وعده هایی که دادیم تا ۱۵ تیر ماه سال جاری شرکت طیف سایپا به عنوان برند مطرح در ایران و خاورمیانه خواهد بود و زمانی که تولید با کیفیت مطلوب صورت گیرد قطعا از تمام نقاط جهان مشتری جذب می شود. و بر اساس سیاست ها شرکت طیف سایپا اولویت صادرات محصولات به کشور های ترکیه، سوریه، عراق و افغانستان خواهند بود وی با اشاره به توان تولید رنگ های ترافیکی توسط شرکت طیف سایپا گفت: تاثیر این رنگ ها در بهبود شرایط حمل و نقل و همچنین زیبا سازی شهرها حائز اهمیت است و عقد قرارداد با شهرداری ها، سازمان ها، نهادها و ارگان های دولتی و غیر دولتی در جهت تامین رنگ ترافیکی آنها در اولویت کاری خود قرار دادیم.

آسانیوز

Share

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =