• کد خبر : 6415 |
  • تاریخ انتشار : ۱۱ تیر ۱۳۹۷ |
  • چاپ خبر |
  • بخش خبر : خودرو |

صادرات محصولات طیف سایپا برای اولین بار

image_pdfimage_print

مدیر عامل شرکت طیف سایپا:  امسال برای اولین ­بار شاهد صادرات محصولات طیف سایپا خواهیم بود.

به گزارش پیکان پرس ، مدیرعامل شرکت طیف سایپا با اشاره به صادرات انواع محصولات شرکت طیف سایپا و سنان شیمی به خارج از کشورگفت: اقدامات مهمی در این زمینه صورت گرفته و پس از توافقات نهایی، صادرات بخش توجهی از تولیدات طیف سایپا و سنان شیمی در راستای ارزآوری به کشور، به چندین کشور جهان انجام خواهدگرفت.

فریبرز ظروفی تأکیدکرد: بهترین گزینه برای فروش، موضوع صادرات است که در این زمینه درسال ۹۷تلاش­های مضاعفی خواهیم کرد.

وی اظهار کرد: از سه سال پیش در تأمین رنگ­های خودرویی شرکت ایران­خودرو نقش اساسی داشتیم و امسال در تلاش هستیم تا با سایر شرکت­های تولید­کننده رنگ و پوشش­های خودرویی از جمله کرمان­خودرو و ماموت نیز در زمینه تأمین رنگ­های مورد نیاز آن­ها همکاری کنیم.

مدیرعامل شرکت طیف سایپا گفت: امسال استراتژی و یکی از اهداف مهم این شرکت، فعالیت با محوریت افزایش تولید و حمایت از کالای ایرانی است و اساس همکاری شرکت طیف سایپا با سایر شرکت­های تولیدکننده رنگ و پوشش­های خودرویی به­عنوان رقیب، همکاری خواهد بود.

مدیر عامل شرکت طیف سایپا گفت: با توجه به تأکیدات مدیریت ارشد گروه سایپا مبنی بر افزایش تولید توأم با افزایش کیفیت که پایه و اساس مصرف کالای ایرانی است طبق وعده­هایی که دادیم تا ۱۵ تیرماه سال جاری شرکت طیف سایپا به­عنوان برند مطرح در ایران و خاورمیانه خواهد بود و زمانی که تولید با کیفیت مطلوب صورت گیرد قطعاً از تمام نقاط جهان مشتری جذب می­شود.

ظروفی افزود: براساس سیاست­ها شرکت طیف سایپا اولویت صادرات محصولات به کشورهای ترکیه، سوریه، عراق و افغانستان خواهند بود.

وی با اشاره به توان تولید رنگ­های ترافیکی توسط شرکت طیف سایپا گفت: تأثیر این رنگ­ها در بهبود شرایط حمل­ونقل و همچنین زیباسازی شهرها حائز اهمیت است و عقد قرارداد با شهرداری­ها، سازمان­ها، نهادها و ارگان­های دولتی و غیردولتی در جهت تأمین رنگ ترافیکی آن­ها در اولویت کاری خود قرار دادیم.

Share

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =