مدیرعامل شرکت تولیدکننده رنگ سایپا:

راه رنگین کمانی، راه طیف سایپا است

image_pdfimage_print

مدیرعامل طیف سایپا گفت: ما برای افزایش بهره وری در شرکت طیف برنامه داریم و در ماه های آینده خبرهای خوبی را در این زمینه خواهید شنید.

به گزارش پیکان پرس، فریبرز ظروفی در حاشیه مراسم جشن خودکفایی شرکت طیف سایپا با اعلام این مطلب گفت: ما الزام داشتیم تا به یک شرکت دانش بنیان تبدیل شویم که این محقق شد اما باید بتوانیم این دانش بنیانی را نگه داریم.
وی ادامه داد: ما مجبور هستیم برای نگه داشتن دانش بنیان بودن شرکت، مرکز تحقیقات و آزمایشگاهی مجهز را برای شرکت ایجاد کرده و در ادامه ما باید نخبگان جوان ایرانی را جذب کنیم.
مدیر عامل طیف سایپا با تقدیر از تمام کارکنان طیف برای اجرایی کردن اهداف اعلام شده شرکت، گفت: در زمان حضور در شرکت ، قرار گذاشتیم تا در ۱۵ تیرماه ۹۷ بتوانیم به بخشی از اهداف اعلام شده برسیم و امروز اعلام می کنم که این مهم محقق شده است.
وی ادامه داد: توسعه بازار، معرفی محصولات غیر خودرویی و بحث خودکفایی را توانستیم در ماههای اخیر به سرانجام برسانیم و امروز اعلام می کنم که طیف سایپا یک شرکت دانش بنیان است.
ظروفی تصریح کرد: ما از کارهای کوچک شروع کردیم و حالا ۲۲ محصول مهم را در سبد خود داریم که در تولید آن به خودکفایی رسیدیم و در ماه های آینده رشد و شکوفایی بیشتری از شرکت طیف شاهد خواهید بود.

وی ۱۶ تیرماه ۹۷ را روزی مهم برای کارکنان و مدیران طیف دانست و افزود: ما از ابتدای هفته آینده متدمان ناب خواهد شد یعنی تولید شرکت ناب می شود که این مهم ۳ آیتم دارد که شامل تفکر ناب، برنامه ریزی ناب و فروش ناب می شود.
ظروفی تاکید کرد: از دو هفته قبل برنامه استفاده از تولیدات غیر خودرویی را آغاز کردیم و ابتدای این مهم از خراسان رضوی کلید خواهد خورد و ما بنا داریم تا مشهد را به بازاری مناسب برای عرضه تولیدات طیف تبدیل کنیم.
وی افزود: داخلی سازی محصولات خارجی از برنامه های ما بوده و هست و بدین منظور سفارش گذاری ها انجام شده و از یک ماه آینده رنگ سفید پایه آب در شرکت تولید می شود.
مدیر عامل شرکت طیف سایپا در مورد عملکرد این مجموعه گفت: در سه ماهه ابتدایی ۹۷ فروش شرکت ۱۸٫۹ درصد رشد داشته است و فروش ۱۵٫۴ میلیارد تومانی را نشان می دهد.
وی افزود: فروش ما ۱۹٫۸ درصد نسبت به سال قبل رشد پیدا کرده و در فروش غیر خودرویی نیز ۵۶ درصد رشد فروش را تجربه کردیم.
ظروفی در مورد رشد تولید شرکت گفت: در اردیبهشت و خرداد مجموعا ۱۰۵۸ تن تولید داشتیم و ۵٫۳ درصد رشد نسبت به سال گذشته ثبت کردیم.

پرشین خودرو

Share

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 10 =