آینده طیف روشن است؛

خاورمیانه مقصد تولیدات رنگی سایپا

image_pdfimage_print
مدیرعامل طیف سایپا گفت: محصولات تولیدی این شرکت قابل رقابت در بازار کشورهای حوزه خلیج فارس، آسیای میانه، افغانستان و عراق است.

فریبرز ظروفی در گفت وگویی با بیان این مطلب گفت: بازارهای صادراتی برای محصولات تولیدی طیف جزو اولین اولویت های ما بوده است و در همان روزهای ابتدایی کار، بازار عراق را مورد توجه قرار دادیم و اگر انتخابات عراق و تغییر دولت پیش نمی آمد تا امروز حضورمان در آن کشور قطعی می شد.

وی ادامه داد: افغانستان دومین بازاری است که در منطقه برای ورود به آن برنامه داریم و در حال حاضر نیز مذاکراتی با دولت این کشور صورت پذیرفته و چنانچه نمونه های ارسالی ما تایید شود خواهیم توانست ۶۰ درصد از بازار رنگ ساختمانی و صنعتی افغانستان را در دست خود بگیریم.

مدیرعامل طیف سایپا تاکید کرد: جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر موجب شده است تا ما مذاکراتی نیز با این کشور برای تامین رنگ مورد نیاز در تجهیز ورزشگاه ها و معابر برای جام جهانی را کلید بزنیم.

وی خاطرنشان کرد: عمان و چند کشور دیگر نیز جزو اهداف صادراتی ما هستند که با کمک شرکت نورو کره جنوبی دفاتری را در این کشورها مستقر خواهیم کرد تا بازار منطقه را بهتر مدیریت کنیم.

Share

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =